520 miesto gimtadienis

PANEVĖŽYS SKAMBA GERAI!

Programa

RUGSĖJO 8 D. (PENKTADIENIS)

11, 13, 15 val.

Ekskursija „Pirmoji Panevėžio spaustuvė“ ir kiti renginiai

12–22 val.

Šventinė mugė 

J. Urbšio, P. Puzino, Respublikos g.

12–22 val.

Pramogos vaikams (batutai, karuselės, žaidimų mugė, skanumynų šalis)

Sausio 13-osios skvere

12–17.30 val.

Edukacijų festivalis „Labas! Aš lėlė“

Būtina rezervuoti vietas tel. +370 677 97 335.                                                                  www. leliuvezimoteatras.lt                                                     

Senvagės saloje

13–17 val.

Paroda-instaliacija „Scenografo dialogai“ (A. Gudas)

J. Miltinio dramos teatre

15 val.

Triatlono stendo atidarymas

„Kalnapilio“ arenoje

15 val.

Kazimiero Naruševičiaus plenero darbų parodos atidarymas

Panevėžio bendruomenių rūmų vitražų foje

15–17.30 val.

Respublikinis trumpametražių filmų festivalis „Aš + Miestas = Kinas 2023“

Kino centre „Garsas“

16 val.

Akcija „Skambantys balkonai“

Laisvės a.

18 val.

Alternatyvios fotografijos parodos „Aš esu Panevėžys“ atidarymas

Pragiedrulių sodyboje
17–21 val.

DJ programa „Iš seno vinilo“

Sausio 13-osios skvere

20 val.

P. Bomaršė spektaklis „Figaro vedybos“, rež. R. Kazokas (N-16)

Lėlių vežimo teatre

20.30–21.30 val.

Tarpdisciplininis performansas „Virsmas“ (stiklo menininkas Remigijus Kriukas, perkusininkas Arvydas Joffė, modernaus šokio performeriai Philas Vonas, Sakurako ir kiti)

Laisvės a. fontane

21.30–23.30 val.

Vakaras su DJ JOVANI

Laisvės aikštės scena

SPORTO RENGINIAI

10–19 val.

XXXIII tarptautinis sunkiosios atletikos čempionatas

Lengvosios atletikos manieže

17 val.

Neįgaliųjų turnyras „Bočia“

Futbolo akademijos „Panevėžys“ stadione (Smėlynės g. 2B)

20 val.

Naktinis futbolo turnyras

Futbolo akademijos „Panevėžys“ stadione (Smėlynės g. 2B)

RUGSĖJO 9 D. (ŠEŠTADIENIS)

8.45 val.

Muzikinis performansas „Saksofonai varpinėse“

Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios kieme

8.30 val.

Šv. mišios už miestą ir jo žmones

Švč. Trejybės bažnyčioje

9 val.

Šv. mišios už miestą ir jo žmones

Kristaus Karaliaus katedroje ir Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje

10–22.30 val.

Šventinė mugė

J. Urbšio, P. Puzino, Respublikos g.

11–15 val.

Raudonasis Kryžius

Prie J. Miltinio dramos teatro

11–16 val.

Nacionalinis transplantacijos biuras „Organų donorystei – TAIP!“

Prie J. Miltinio dramos teatro

11–16 val.

Edukacijų festivalis „Labas! Aš lėlė“

Būtina rezervuoti vietas tel. +370 677 97 335                                                               

Senvagės saloje

11–18 val.

„Arginta Engineering“ edukacijų erdvė. Infomobilis, „Lulu“, „Teatriukas“

Prie Stasio Eidrigevičiaus menų centro

11–18 val.

G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos interaktyvus medijų ir informacinio raštingumo furgonėlis „Cookie Truck“

Prie Stasio Eidrigevičiaus menų centro

11, 13, 15 val.

MIESTO RŪMŲ ISTORIJOS – atvirų durų dienos. „Šiaurės Lietuvos universitetas“

J. Balčikonio gimnazijoje

11, 13, 15 val.

MIESTO RŪMŲ ISTORIJOS – atvirų durų dienos. „Iš miesto sporto istorijos“

V. Variakojo sporto komplekse

11, 13, 15 val.

MIESTO RŪMŲ ISTORIJOS – atvirų durų dienos. „Pirmoji Panevėžio spaustuvė“

G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje

12–15 val.

MIESTO RŪMŲ ISTORIJOS – atvirų durų dienos. „Melodija, kurios ieškojau vėjy“, Civilinės metrikacijos skyrių pristato Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka

Civilinės metrikacijos skyriuje

13–16 val.

MIESTO RŪMŲ ISTORIJOS – atvirų durų dienos. „Išgirsk kaip skamba PANKO profesionalas“

Panevėžio kolegijoje

13–17 val.

MIESTO RŪMŲ ISTORIJOS – atvirų durų dienos. Paroda-instaliacija „Scenografo dialogai“

J. Miltinio dramos teatre

11–16 val.

Konkursai ir žaidimai vaikams (kiemelyje)

Prie Kraštotyros muziejaus

11–17val.

Kraujo donorystės turas po Lietuvą 2023 „Dovanok kraują, priversk širdis šokti!“

Prie Kraštotyros muziejaus

11–22 val.

Pramogos vaikams (batutai, karuselės, žaidimų mugė, skanumynų šalis)

Sausio 13-osios skvere

11–16 val.

„Panevėžys NOW“ erdvė

Prie Aleksandro paminklo

13–16 val.

Panevėžio miesto savivaldybės erdvė

Prie Aleksandro paminklo

13–16 val.

Panevėžio kūrybiškumo centro „Pragiedruliai“ pristatymas, komikso piešimo dirbtuvės

Prie Aleksandro paminklo

12 val.

Iškilminga vėliavos kėlimo ceremonija

Prie miesto Savivaldybės

13–16 val.

Koncertai „Nevėžio ir fleitos pokalbiai“ (Saulius Petreikis ir „World Orchestra“, „The Ditties“)

Senvagės amfiteatre

13–16 val.

Edukacinių veiklų alėja: „Myliu mišką“, „Vaikai įgarsina miestą“, interaktyvi viktorina „Mano miestas“, edukacinė treniruotė „Kangoo jumps“, „Mažas draugas“, „Socialinių paslaugų mugė“, „Slieko Zigmučio pievelė“, cirko edukacijos ir kt.

Laisvės a.

13–13.45 val.

Apeirono teatro ritualinis veiksmas „Ašmenys“

Laisvės a.

13.30–14.30 val.

„Susidūrimai“ (teatras „Menas“)

Laisvės a.

13.30–14 val.

Šokio spektaklis „Apie mus“ (FOS

Laisvės a.

13.45–14.15 val.

Šiuolaikinio cirko spektaklis „Der Pressure“ („Kanta Company“)

Laisvės a.

14–14.30 val.

„Kosmoso vandenynai“ (Rūta Gruzdė, Raminta Kemzūraitė-Žvykė)

Laisvės a.

14.45–15.30 val.

Apeirono teatro ritualinis veiksmas „Ašmenys“

Laisvės a.

15.30–15.40 val.

Solo su kinišku stulpu („Kanta Company“)

Laisvės a.

15.30–16 val.

Šokio spektaklis „Apie mus“ (FOS)

Laisvės a.

13–15 val.

Performansas „Riedantis fortepijonas“

J. Urbšio g.

13–15.30 val.

Vaikų ir jaunimo koncertas

Sausio 13-osios skvere

15.30–16.30 val.

Liaudies meno kolektyvų koncertas „Skambanti Aukštaitija“

Sausio 13-osios skvere

17–22 val.

DJ programa „Ritmo vakarienė“

Sausio 13-osios skvere

13 val.

Liudvikos Knizikevičienės knygos „Panevėžio medikai“ pristatymas

G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje, I aukšto erdvėse

14.30 val.

Fotografės Liucijos Karalienės fotografijų parodos „Marsas“ atidarymas

G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje

15 val.

Pianistų Armino Abukausko ir Ugniaus Kleibos koncertas „Džiazas sutinka klasiką“

G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje

15 val.

XXIV Panevėžio tarptautinio keramikos simpoziumo atidarymas

Dailės galerijoje

15.30 val.

Orkestro „Panevėžio trimitai“ koncertas (meno vadovas ir dirigentas K. Plančiūnas)

Dailės galerijoje

15.30 val.

Aktorės Agnės Muralytės gatvės teatro spektaklis „Išnykstu“

Teatro „Menas“ kieme

21 val.

P. Bomaršė spektaklis „Figaro vedybos“, rež. R. Kazokas (N-16)

Lėlių vežimo teatre

17–19 val.

ŠVENTINĖ EISENA

Klaipėdos, Vilniaus, J. Basanavičiaus, Elektros, Vasario 16-osios g.

17.45–19 val.

Šventinės eisenos dalyvių pristatymas

 Laisvės a. scenoje

19 val.

Panevėžio miesto mero Ryčio Račkausko sveikinimas

 Laisvės a. scenoje

19.10 val.

Linas Adomaitis ir Kauno bigbendas

 Laisvės a. scenoje

20.25 val.

Panevėžio krepšinio komandos „7bet-Lietkabelis“ pristatymas

 Laisvės a. scenoje

20.45 val.

GJAN

 Laisvės a. scenoje

21.45 val.

Donatas Montvydas ir lazerių šou

 Laisvės a. scenoje

SPORTO RENGINIAI

9–20 val.
9–16 val.

Lietuvos automobilių slalomo čempionato IV etapas UAB „Auresa“ taurei laimėti

J. Janonio g. 30
10–18 val.

Lietuvos vaikų ir jaunių graikų-romėnų imtynių žaidynės

„Nevėžio“ sporto komplekse

10–19 val.

XXXIII tarptautinis sunkiosios atletikos čempionatas

Panevėžio lengvosios atletikos manieže

10 val.

Futbolo rungtynės U15 komanda–Vilniaus „Riteriai“

„Žemynos“ progimnazijos stadione

13 val.

Futbolo rungtynės U18 komanda–Vilniaus BFA

„Žemynos“ progimnazijos stadione

16 val.

Futbolo rungtynės U16 komanda–Vilniaus „Riteriai“

„Žemynos“ progimnazijos stadione

11 val.

Greitųjų šachmatų turnyras, skirtas Panevėžio miesto gimtadieniui paminėti

V. Variakojo sporto komplekse

12 val.

Futbolo rungtynės U9 komanda–Vilniaus „Geležinis vilkas“

Futbolo akademijos „Panevėžys“ stadione

14 val.

Futbolo veteranų turnyras Panevėžio FK „Ekrano senjorai“ taurei laimėti

Futbolo akademijos „Panevėžys“ stadione

13–16 val.

Pasiplaukiojimas irklentėmis. Kviečia irklavimo sporto klubas „Panevėžys“ (esant nepalankioms oro sąlygoms užsiėmimai nevyks)

Senvagėje

RUGSĖJO 10 D. (SEKMADIENIS)

10–16 val.

Šventinė mugė 

J. Urbšio, P. Puzino, Respublikos g.

11–15 val.

DJ programa „Muzikinis pulsas“

Sausio 13-osios skvere

13–17 val.

Paroda-instaliacija „Scenografo dialogai“

J. Miltinio dramos teatre

17 val.

Vargonų muzikos koncertas „Juozapo dovana“ (vargonuoja J. Kazakevičiūtė)

Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje

SPORTO RENGINIAI

10 val.

Futbolo rungtynės U10 komanda–FC „Utena“

Futbolo akademijos „Panevėžys“ stadione

11–18 val.

Panevėžio krepšinio komandos „7bet-Lietkabelis“ ir SII akademijos sezono atidarymo turnyras

Laisvės a. prie scenos

11 val.

Panevėžio SC tinklinio merginų turnyras „Panevėžio taurė 2023“

„Nevėžio“ sporto komplekse

11–18 val.

Šaškių turnyras, skirtas Panevėžio miesto gimtadieniui paminėti

V. Variakojo sporto komplekse

12 val.

Tarptautinis galiūnų turnyras „Europos taurė 2023“

Prie miesto Savivaldybės

12–16 val.

XXXIII tarptautinio sunkiosios atletikos čempionato parodomosios varžybos

Prie „Galerijos XX“

12 val.

Futbolo rungtynės U13 komanda–FA „Šiauliai“

„Žemynos“ progimnazijos stadione

14 val.

Futbolo rungtynės U14 komanda–FA „Šiauliai“

„Žemynos“ progimnazijos stadione

12–16 val.

Lietuvos standartinės distancijos triatlono čempionatas

Elektros, Kranto, Anykščių, Respublikos g., Taikos al., A. Jakšto, Smėlynės g., Senvagėje

16 val.

Lietuvos standartinės distancijos triatlono čempionato apdovanojimai

Prie Aleksandro paminklo

17 val.

Grupės „Vairas“ koncertas

Prie Aleksandro paminklo

RENGINYS BUS FILMUOJAMAS IR FOTOGRAFUOJAMAS 
Šventinę programą galite atsisiųsti čia